Kontakt

Siedziba firmy

KATAMARAN Robert i Sławomir Mucha Sp. J.
ul. Stokowska 25a
92-104 Łódź

e-mail: info@katamaran.auto.pl
tel/fax +48 42 679 53 30

tel/fax +48 42 679 56 58
tel/fax +48 42 679 56 59
tel. kom. +48 510 236 910
tel. kom. +48 602 521 123

Wewnętrzne:
40 - Osobowe
41 - Maszyny budowlane
42 - Kamaz
43 - Tatra
44 - Spedycja
45 - Księgowość
46 - fax

mgr Robert Mucha - Właściciel firmy
tel. wew. 23
e-mail: r.mucha@katamaran.auto.pl

mgr Sławomir Mucha - Właściciel firmy
tel. wew. 31
e-mail: s.mucha@katamaran.auto.pl

Ewa Pietrzak - Główna księgowa
tel. wew. 22
e-mail: e.pietrzak@katamaran.auto.pl

NIP: 728-24-84-299
REGON: 473164086
KRS: 0000160995

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 17.00
Sobota od 8.00 do 12.00

Dział handlowy

Robert Migdał - Handlowiec
Specjalista ds. sprzedaży części do maszyn budowlanych
tel. wew. 27
r.migdal@katamaran.auto.pl

mgr Sławomir Kulesza - Handlowiec
Specjalista ds. sprzedaży części Kamaz
tel. wew. 28
s.kulesza@katamaran.auto.pl

mgr Mariusz Józwik - Handlowiec
Specjalista ds. sprzedaży części do maszyn budowlanych
tel. wew. 25
m.jozwik@katamaran.auto.pl

Adam Krupiński - Handlowiec
Specjalista ds. sprzedaży części do samochodów osobowych
tel. wew. 24
a.krupinski@katamaran.auto.pl

Reklamacje/Wysyłka towaru

Dorota Pietrzak - Handlowiec
Specjalista ds. reklamacji, Specjalista ds. spedycji
tel. wew. 30
d.pietrzak@katamaran.auto.pl

Oddziały

  • Łódź

    ul. Stokowska 25a

    Siedziba firmy, zarząd, księgowość, sprzedaż, magazyn główny

  • Lublin

    ul. Krochmalna 22a

    Sprzedaż części do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych

  • Łódź

    ul. Legionów 122

    Wynajem lokali

  • Gałków Duży

    ul. Ludowa 3

    Warsztat samochodowy

Oddział Gdańsk

ul. Sucha 31
80-389 Gdańsk

tel. 58 552-30-28
kom. 510 236 911

e-mail: gdansk@katamaran.auto.pl
e-mail: j.trzepanowski@katamaran.auto.pl

Handlowiec: Janusz Trzepanowski

Oddział Lublin

ul. Krochmalna 22a
20-401 Lublin

tel. (0-81) 442-43-31
kom. 509820314

e-mail: lublin@katamaran.auto.pl
e-mail: d.ofman@katamaran.auto.pl

Handlowiec: Daniel Ofman

Oddział ten posiada w ofercie części do samochodów Liaz , Tatra , Kamaz, Avia oraz części do maszyn budowlanych CAT , JCB ,CASE, KOMATSU ,VOLVO.

Oddział Gałków Duży

ul. Ludowa 3
95-041 Gałków Duży

kom. 0 516 105 160

e-mail: galkowek@katamaran.auto.pl

Oddział Łodź - ul. Legionów

ul. Legionów 122
90-764 Łódź

Wynajem lokali
tel. (0-42) 633-15-82

Kontakt w siedzibie firmy:
tel. +48 42 679 5337
kom. 503 619 569

e-mail: info@katamaran.auto.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja siedziby i oddziałów firmy

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter