O nas

Firma Katamaran z Łodzi jest importerem oraz hurtownią części zamiennych Tatra, Kamaz, części do maszyn CAT, JCB, Case, Komatsu Volvo oraz części do aut osobowych marki Subaru. Zajmujemy się również sprzedażą pojazdów Subaru pochodzących z USA. Nad autami tej marki prowadzimy kompleksową opiekę serwisową. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb naszych Partnerów handlowych poprzez dostarczanie im oryginalnych części samochodowych oraz tańszych, ale równie dobrych zamienników.

kamaz dealer hurtownia części do samochodów ciężarowych

Duży asortyment

to maksymalny komfort dokonywania zakupów
przez naszych Klientów
Głównym założeniem przedsiębiorstwa Katamaran od początku istnienia jest zapewnienie szerokiego asortymentu, a co za tym idzie – umożliwienia łatwego dokonywania zakupów przez Klientów. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz zarówno części do koparek CAT, JCB, CASE, KOMATSU, VOLVO, jak i do aut Kamaz oraz TATRA. Jesteśmy w stanie zdobyć dla naszych Kontrahentów trudno dostępne pozycje pod konkretne zamówienie. Wierzymy, że sukces każdego Klienta przekłada się na zaufanie do firmy Katamaran, co traktujemy jako podstawowy warunek powodzenia biznesu. Przyszłość budujemy na partnerskich stosunkach ze wszystkimi Klientami i Dostawcami – w taki sposób, aby współpraca przynosiła wymierne korzyści dla obu stron.

hurtownia jcbNaszą działalność dystrybucyjną prowadzimy zgodnie z wszystkimi wymogami prawa oraz dobrymi obyczajami handlowymi, rzetelnie wywiązując się ze zobowiązań. Poprzez staranną rekrutację, szkolenia i motywujący system wynagrodzeń dążymy do stworzenia, a następnie utrzymania zespołu kompetentnych, rzetelnych, oddanych pracowników, którym zapewnimy dobre warunki pracy, efektywny system świadczeń socjalnych i stabilność zatrudnienia.

Dla podniesienia jakości świadczonych usług oraz komfortu pracy naszych Klientów, konsekwentnie rozbudowujemy i modernizujemy logistyczno-techniczną infrastrukturę przedsiębiorstwa poprzez rozważne inwestycje we wszystkich kluczowych sferach jego funkcjonowania.

Certyfikaty

certyfikatcertyfikat

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter